-9%


Газонокосилка электрическая KRAISSMANN 2100 ERI 380 (индукционный мотор, 5 режимов покоса, ширина захвата 38 )
7 500 ₴
6 850 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосилка KRAISSMANN 2100 ERI 380 кращий інструмент для догляду за газоном. За допомогою цієї косарки Ви зможете тримати газон абсолютно рівним. Газонокосарка Kraissmann може застосовуватися не тільки для абсолютно рівній поверхні, на яких зазвичай облагороджують газони, але і в місцях з дикою травою і не зовсім рівною поверхнею. Саме завдяки регулювання висоти косіння Ви зможете косити на галявині у дворі де ростуть звичайні бур'яни.
Особливості:
- Надійна газонокосарка для ділянок до 500 кв.м
- Індукційний двигун потужністю 2100 Вт забезпечує малошумне та якісне косіння
- Має п'ять режимів вистоти скошування
Комплектація:
- газонокосарка KRAISSMANN 2100 ERi 380
- ніж у зборі
- травозбірник
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 68 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 6 850 ₴





