-37%


Газонокосилка электрическая Kraissmann 1600 ER 320 (ширина покоса 320 мм , высота до 68 мм )
5 500 ₴
3 452 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосилка електрична KRAISSMANN 1600 ER 320 - відмінне поєднання недорогого, але в той же час надійного садового інструменту.
Особливості:
- Надійна газонокосарка для невеликих ділянок (до 300 кв.м)
- Компактні розміри, невелика вага
- Двигун потужністю 1600 Вт забезпечує малошумне та якісне косіння
Комплектація:
- газонокосарка KRAISSMANN 1600 ER 320
- ніж у зборі
- травозбірник
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 68 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
- Ціна: 3 452 ₴



