
Бензинова мотокоса Grand БГ-4900
Газонокосарка бензинова Grand БГ-4900 корисний пристрій для кожної людини, яка має дачу, город або сад. Використовується для скошування трави, бур'янів, підрівнювання газонів, косіння сіна, а також молодих пагонів дерев.
Встановлений надійний двигун потужністю 4900 ватів, який дає змогу розвивати до 13000 обертів за хвилину, обладнана бензиновим двотактним двигуном повітряного охолодження, місткість паливного бака 1,2 літра. Зручно розміщені на ручці елементи керування надають комфорту під час роботи з інструментом. У комплекті є ножі різної форми, що дасть змогу вам вибрати будь-яку насадку. Також можна використовувати для роботи волосінь для косіння. Наплічний ремінь знімає частину навантаження на оператора, що дає можливість працювати тривалий час.
Газонокосарку бензинову Grand БГ-4900 можна купити в інтернет-магазині Хазяин.
Технічні характеристики мотокоса Grand БГ-4900
- Двигун — бензиновий, двотактний, одноциліндровий
- Потужність двигуна — 4900 ватів
- Оберти — 12000-13000 за хвилину
- Об'єм паливного бака — 1,2 літра
- Тип живлення — бензин з оливою для двотактних двигунів
- Ширина скошування — 42 сантиметри
- Вага — 8 кг
- Гарантія — 24 місяці
Купить бензокосу Гранд можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 2 700 ₴
