
Шуруповерт аккумуляторный VORSKLA ПМЗ 12/2-2000 Li (2 аккумулятора, кейс)
1 181 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шурупокрут акумуляторний VORSKLA ПМЗ 12/2-2000 Li оснащений двошвидкісним редуктором, що дозволяє регулювати оберти в діапазонах: 0 - 400 об/хв і 0 - 1300 об/хв. Ступінь затяжки може встановлюватися в 25 положеннях плюс режим свердління. Вбудований індикатор заряду дозволяє своєчасно змінити акумулятор, не перериваючи робочий процес, а підсвічування робочої зони забезпечить необхідне освітлення у темних місцях. Інструмент комплектується двома акумуляторами.
Особливості:
- Двошвидкісний редуктор
- Функція Реверс
- Самозатискний патрон
- Індикатор заряду батареї
- Два акумулятори в комплекті
Характеристика:
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Тип патрона: Швидкозатискний
- Номінальна напруга: 12 В
- Ємність акумулятора: 2 Ач
- Номінальне число обертів: 0-350 об/хв / 0-1300 об/хв
- Діапазон затиску свердлильного патрона: 10 мм
- Максимальний діаметр свердління (дерево): 15 мм
- Максимальний діаметр свердління (метал): 10 мм
- Кількість ступенів затягування: 25+1
- Час заряджання акумулятора: 60 хвилин
- Вага: 1,5 кг
Комплектація:
- Шуруповерт VORSKLA ПМЗ 12/2-2000 Li
- Акумулятори: 2шт.
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
- Ціна: 1 181 ₴









