
Ударний акумуляторний шурупокрут Kraissmann 101 E-ABS 20UL (без АКБ і зарядного пристрою)
1 075 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут KRAISSMANN 101 E-ABS 20UL належить до лінійки інструмента, що використовує один універсальний акумулятор. Шурупокрут обладнаний двошвидкісним редуктором і живиться від літій-іонних універсальних акумуляторів ємністю 2 мА·год або 4 мА·год. У базовій комплектації шурупокрут постачається без акумулятора та зарядного пристрою. Швидкозатискний патрон має 18 ступенів регулювання крутного моменту, режими свердління та свердління з ударом, максимальний його діаметр — 10 мм. Додаткові особливості представлені світлодіодною підсвіткою, і системою швидкої зміни обладнання.
Використовується спільно з:
- Універсальний зарядний пристрій Kraissmann 2.4 AL 20 UL
- Універсальний акумулятор Kraissmann 20UL 2000
- Універсальний акумулятор Kraissmann 20UL 4000
Особливості акумуляторного ударного шурупокрута:
- LED-підсвітка
- Самозатискний патрон
- Збільшене значення крутного моменту
- Ударостійкий корпус
- 18 ступенів затягування + режим свердління з ударом
Технічні характеристики:
- Напруга батареї: 20 В
- Кількість обертів: 0-360/0-1300 об./хв
- Частота удару: 21000 уд./хв
- Діаметр патрона: 10 мм
- Крутний момент: 35 Нм
Комплектація
- Акумуляторний ударний шурупокрут KRAISSMANN
- Скоба для кріплення на пояс
- Інструкція користувача
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальна кількість ударів | 2100 уд/хв |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 1 075 ₴


