
Шурупокрут акумуляторний KRAISSMANN 2500 ABS 12/2 Li (2 АКБ, кейс)
1 646 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис шурупокрут акумуляторний KRAISSMANN 2500 ABS 12/2 Li:
Акумуляторний шурупокрут KRAISSMANN 2500 E-ABS 12/2 LI- апарат обертального впливу, призначений для загортання або закочування гвинтів і шурупів, просвердлювання отворів у різних матеріалах для конструкцій (наприклад, метал, деревина, пластик и т.д.). Пристрій обладнаний електронним регулюванням швидкостей, реверсом, регулюванням зусилля. Апарат можна використовувати як у побутовому, так і в професійному будівництві.
Технічні характеристики шурупокрут акумуляторний KRAISSMANN 2500 ABS 12/2 Li:
- Напруга батареї: 12 В
- Ємність батареї: 2500 мА·год
- Кількість обертів:
- 1 режим: 0-400 об./хв
- 2 режим: 0-1400 об/хв
- Діаметр патрона: 10 мм
- Тип акумулятора літій-іонний
- Крутний момент: 28 Нм
- Індикатор батареї
- Підсвітка робочої зони
Комплектація KRAISSMANN 2500 ABS 12/2 Li:
- Шурупокрут акумуляторний KRAISSMANN 2500 ABS 12/2 Li
- Акумулятор 2 шт.,
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 1 646 ₴
