
Зварювальний апарат Луч-профі MMA-300 (валіза)
4 200 ₴
- В наявності
Опис Зварювальний інвертор Профі ММА — 300 кейс
Зварювальний інвертор Луч профі ММА — 300 — це якісний і комфортний інструмент, який використовуються для робіт із металами, як професіоналами, так і новачками в цій справі, також підійде для робіт у побуті, якщо хтось воліє робити ремонт металевих виробів удома самостійно. Функціональність і потужність інструмента покращені завдяки впровадженню нових технологій, дизайн став ще компактнішим, а вага зменшилася. Ця модель працює з різними типами матеріалів: чавун, вуглецева сталь, неіржавка сталь. Апарат дає змогу працювати триваліший час, на відміну від дешевих моделей. Висока якість і комфорт роботи гарантовані. Пластиковий кейс зручний для транспортування і зберігання. Гарантія — 12 міс. Виробництво — Україна.
Зварювальний апарат Луч профи ММА - 300 — призначений для зварювання, різання та наплавки чорних і кольорових металів на постійному струмі. Застосовується на ремонтно-будівельних майданчиках, у майстернях і цехах, а також буде гарним помічником у будинку. Цей пристрій має підвищений цикл роботи за максимального струму.
Особливості зварювального апарату Луч 300:
- Легкий і компактний ударостійкий корпус зварювального апарату;
- Простота та зручність в експлуатації;
- Робота за зниженої напруги;
- Підвищена примусова вентиляція, що дає змогу працювати інвертором Луч 300 тривалий час;
- Легкий запуск дуги, підтримка стабільності дуги, антизалипання. Мінімізація розбризкування в процесі робіт.
- Можливість використання всіх різновидів електродів.
- Низький рівень споживання енергії під час роботи зварюванням Профі ММА-300. Це дає змогу працювати інвертором під час під'єднання до автономного джерела живлення, наприклад, генератора.
Технічні характеристики:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 4100 Вт
- Амплітуда струму: 20-00 А
- Діаметр зварювального електрода: 1,6-5,0 мм
- Робочий цикл: 60%
Комплектація інверторного зварювання Профі MMA-300:
- Зварювальний Апарат Профі ММА-300;
- Пластиковий кейс;
- Подовжений кабель маси 1.6 метра;
- Подовжений кабель електродотримача 2.5 метра;
- Захисний щиток;
- Щітка-молоток;
- Інструкція;
- Офіційний гарантійний талон;
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВА |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Вага | 7 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Виробник | Луч-профи |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 400 мм |
- Ціна: 4 200 ₴






