-22%


Пила цепная электрическая Gardtech ECS 2500/405 (шина 405 мм)
2 730 ₴
2 124 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропила ланцюгова Gardtech ECS 2500/405
Ця модель електричної ланцюгової пили належить до побутового класу та застосовується для роботи в саду або на дачі, для обрізання дерев або заготівлі дров.
Відмітною особливістю цієї моделі є співвідношення ціни та комплектації пристрою, а саме недорога ланцюгова електропила Gardtech ECS 2500/405 обладнана потужним двигуном 2500 ватів і шиною й ланцюгом стандартної довжини 40 сантиметрів. І це ще не все — якість збирання на вищому рівні. інших таких моделей за таку ціну складно знайти.
Технічні характеристики електропилу Gardtech ECS 2500/405 з бічним двигуном
- Напруга живлення — 220 вольтів
- Частота тока - 50 герц
- Споживана потужність — 2500 ватів
- Швидкість ланцюга без навантаження — 840 метрів за хвилину
- Максимальний рівень шуму — 98 дцб
- Олива для змащення ланцюга — моторна олива
- Система автоматичного подавання оливи — насос
- Розмір шини — 16 дюймів (405 мм)
- Товщина ланцюга — 0,05
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- Електропила ланцюгова Gardtech ECS 2500/405
- пакувальна коробка
- інструкція з експлуатації
- ключ
- шина
- ланцюг
Купити електропилку ланцюгову Gardtech ECS 2500/405 можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом, Києвом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 405 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 5 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 124 ₴









