
Пила цепная электрическая Kraissmann EKS-1400 (шина 35.5 см)
1 805 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропила Kraissmann EKS 1400 з бічним двигуном
Ланцюгова електропила Kraissmann EKS 1400 належить до профі класу інструментів, має високі показники міцності та зносостійкості й усе це за прийнятною ціною.
За технічними характеристиками все чудово. Електропила Крайсман обладнана двигуном із реальною потужністю 1400 ватів, якого з головою вистачає для розпилювання деревини будь-якої щільності. Шина та ланцюг стандартних розмірів, у разі заміни, Ви з легкістю оновите цей витратний матеріал.
Технічні характеристики ланцюгова електропила Kraissmann EKS-1400
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 1400 ватів
- Тип двигуна — бічний двигун
- Швидкість ланцюга — 14 метрів за секунду
- Довжина шини — 35,5 сантиметрів
- Крок ланцюга — 3/8
- Місткість бака для олії — 0,2 літра
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Вага — 4 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Електропила ланцюгова купити в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна.
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 35.5 мм |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 4 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 805 ₴




