
Пила цепная электрическая Kraissmann EKS-2000
3 044 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропила Kraissmann EKS-2000
Ланцюгова електропила Kraissmann EKS-2000 належить до профі класу інструментів, має високі показники міцності та зносостійкості й усе це за прийнятною ціною.
За технічними характеристиками також усе чудово. Електропила Kraissmann EKS-2000 обладнана двигуном із реальною потужністю 2000 ватів, якого з головою вистачає для розпилювання деревини будь-якої щільності. Шина та ланцюг стандартних розмірів, у разі заміни, Ви з легкістю оновите цей витратний матеріал.
Технічні характеристики ланцюгова електропила Kraissmann EKS-2000
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 2000 ватів
- Тип двигуна — поперечне розташування (пряме)
- Швидкість ланцюга — 14 метрів за секунду
- Довжина шини — 40,5 сантиметра
- Крок ланцюга — 3/8
- Місткість бака для олії — 0,22 літра
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Вага — 6 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація
- Електропила ланцюгова Kraissmann EKS-2000
- Фірмовий гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Захисний чохол для шини
- Цепь
- Шина
- Ключ
Електропила ланцюгова купити в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна.
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 405 мм |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Об'єм масляного бака | 220 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 6 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 044 ₴
