
Пила цепная электрическая Kraissmann EKS-2400
3 292 ₴
- Готово до відправки
Електропила Kraissmann EKS-2400
Ланцюгова електропила Kraissmann EKS-2400 належить до профі класу інструментів, має високі показники міцності та зносостійкості й усе це за прийнятною ціною.
Серед особливостей цієї моделі треба зазначити універсальну систему натягування ланцюга, яка зроблена за принципом як в електропил Макіта. Тепер не потрібно постійно носити із собою ключ або викрутку, весь процес натягування відбувається без застосування інструментів. Також є плавний пуск і зупинка двигуна, що неабияк збільшує комфорт оператора під час роботи, ланцюгова пила не виривається з рук.
За технічними характеристиками також усе чудово. Електропила Крайсман обладнана двигуном із реальною потужністю 2400 ватів, якого з головою вистачає для розпилювання деревини будь-якої щільності. Шина та ланцюг стандартних розмірів, у разі заміни, Ви з легкістю оновите цей витратний матеріал.
Технічні характеристики ланцюгова електропила Kraissmann EKS-2400
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 2400 ватів
- Тип двигуна — поперечне розташування (пряме)
- Швидкість ланцюга — 14 метрів за секунду
- Довжина шини — 40,5 сантиметра
- Крок ланцюга — 3/8
- Місткість бака для олії — 0,22 літра
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Вага — 6 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація
- Електропила ланцюгова Kraissmann EKS-2400
- Фірмовий гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Захисний чохол для шини
- Цепь
- Шина
- Ключ
Електропила ланцюгова купити в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 40.5 мм |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 292 ₴
