
Пила цепная GoodLuck Super ECS 2000/405 (шина 405 мм, смазка цепи автоматическая )
1 938 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропила ланцюгова GoodLuck Super ECS 2000/405
Ця модель електричної ланцюгової пили належить до побутового класу та застосовується для роботи в саду або на дачі, для обрізання дерев або заготівлі дров.
Відмітною особливістю цієї моделі є співвідношення ціни та комплектації пристрою, а саме недорога ланцюгова електропила GoodLuck Super ECS 2000/405 обладнана потужним двигуном 2000 ватів і шиною й ланцюгом стандартної довжини 40 сантиметрів. І це ще не все — якість збирання на вищому рівні. інших таких моделей за таку ціну складно знайти.
Технічні характеристики електропила GoodLuck Super ECS 2000/405 з бічним двигуном
- Напруга живлення — 220 вольтів
- Частота тока - 50 герц
- Автоматичне змащування цепка
- Споживана потужність — 2000 ватів
- Швидкість ланцюга без навантаження — 840 метрів за хвилину
- Максимальний рівень шуму — 98 дцб
- Розмір шини — 16 дюймів (405 мм)
- Товщина ланцюга — 0,05
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- Електропила ланцюгова GoodLuck Super ECS 2000/405
- пакувальна коробка
- інструкція з експлуатації
- ключ
- шина
- ланцюг
Купити електропилу ланцюгову GoodLuck Super ECS 2000/405 можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом, Києвом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 938 ₴



