-43%


Аккумуляторная мини-пила Kraissmann 1521 AKS 20/2 (шина 152 мм)
3 700 ₴
2 124 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAISSMANN 1521 AKS 20/2 використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев'яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага та компактні розміри забезпечують комфортну та акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
- Мала вага та невеликі розміри
- Низький рівень шуму
- Міцний корпус
- Захисний кожух
Характеристика:
- Напруга АКБ: 20 В
- Ємність АКБ: 2000 мАг
- Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
- Довжина шини: 152 мм.
Комплектація:
- Акумуляторна міні пила KRAISSMANN 1521 AKS 20/2
- Дві батареї
- Зарядний пристрій
- Ключ для монтажу шини та ланцюга
- Посібник користувача
- Пластиковий кейс
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 152 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.8 м/сек |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 124 ₴









