Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Edon ED-7000
Зварювальна маска Edon 7000 — універсальне захисне обладнання, яке оберігає обличчя зварника від потрапляння бризок під час оброблення металів, а також захищає зір від впливу шкідливого випромінювання. Представлена модель належить до типу хамелеон. Вона забезпечує найвищий рівень захисту та може застосовуватися не тільки в разі автоматичного, але й під час ручного зварювання.
Цей тип захисного обладнання має цілу низку переваг. До таких справедливо можна віднести:
- Надійний міцний корпус, призначений для регулярної інтенсивної експлуатації. Згодом він не розтріскається й не зламається.
- Зручну посадку маски на обличчя.
- Універсальність світлофільтра. Представлена модель справляється з різними типами випромінювання, відповідно, може бути використана для будь-яких робіт.
- Невисоку вартість. Дати змогу собі такий засіб індивідуального захисту можуть навіть недосвідчені зварники.
Технічні характеристики:
- Розмір картриджа, мм — 110*90*9
- Поле зору світлофільтра, мм - 90*34
- Живлення — Фотоелементи
- Увімкнення/вимкнення — автоматичне
- Перехід у темний стан, з 0,0005
- Перехід у світлий стан, з - Плавна 0,1-1,0
- Ступінь затемнення, DIN — 3-11 плавне настроювання
- Ступінь проникнення світла, DIN — 3
- Защита от УФ/ІЧ променів, DIN — 11
- Робоча температура, °З — 5/+55
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- Зварювальна маска
- Кріпити
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Регулювання затримки зняття затемнення | Ні |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Вага | 0.49 кг |
| Час спрацьовування | 8 мс |
| Регулювання щільності затемнення | Ні |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 11 |
| Виробник | Edon |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент |
| Світлий стан, DIN | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 90 мм |
| Висота світлофільтру | 35 мм |
- Ціна: 650 ₴



