
Маска зварювальна Grand M-900 (2 регулювання, комбіноване живлення)
700 ₴
- В наявності
Опис
Зварювальна маска-хамелеон Grand М-900 2 джерела живлення й додаткове скло Зварювальна маска хамелеон Grand M-900 — ідеальний варіант для захисту зору зварника під час процесу зварювання, який за своїми функціональними здібностями майже не поступається дорожчим аналогам. Маска обладнана автоматичним світловим фільтром типу «хамелеон». У разі виникнення дуги світлопроникність фільтра різко збільшується, а у разі загасання він назад переходить у світлий стан. В основі роботи цього фільтра лежать рідкокристалічні поляризаційні плівки. Для ефективного та миттєвого виявлення дуги в передній частині маски є два датчики. Система живлення зварювальної маски-хамелеона для захисту зору зварника під час процесу зварювання комбінована: вбудований акумулятор працює в парі із сонячним елементом. Матеріал корпусу — термостійкий поліпропілен. Спеціальна форма маски дає змогу ефективно захистити обличчя та шию зварника від бризок гарячого металу. Всі перераховані вище переваги моделі для захисту зору зварника під час процесу зварювання в поєднанні з доступною ціною роблять придбання цієї маски дуже розумним рішенням.
Особливості:
- надійний захист очей захист обличчя та шиї від бризок
- термостійкий матеріал корпусу маски
- ергономічний дизайн
- невелика вага підходить для всіх різновидів зварювання
- автоматичне ввімкнення комбіноване живлення
Характеристики:
- Тип світлофільтра: автоматичний
- Розміри картриджа світлофільтра: 110 х 90 х 9.0 мм
- Розміри оглядового вікна: 92.5 х 42.5 мм
- Ступінь затемнення в режимі очікування: DIN 4.5
- Ступінь затемнення в режимі роботи: DIN 8.5-12.5
- Час спрацьовування світлофільтра: 0.02 мс
- Час затримки: 0.1-0.8c
- Регулювання світлочутливості: так
- Захист від УФ і ІЧ променів: DIN 16
- Кількість сенсорів: 2 шт
- Електроживлення: сонячні та літієві батареї
- Матеріал корпусу маски: ударостійкий і вогнетривкий поліпропілен
- Робоча температура: від -20 до +65 °C...
| Основні | |
|---|---|
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Вага | 0.4 кг |
| Максимальна температура зберігання | 70 град. |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Час спрацьовування | 1000 мс |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Виробник | GRAND |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 95.5 мм |
| Висота світлофільтру | 42.5 мм |
- Ціна: 700 ₴




