Культиватор Vorskla ПМЗ 6200 — високопродуктивний інструмент, призначений для культивації ґрунту. Принцип роботи агрегата ґрунтується на пухкості ґрунту за допомогою спеціальних ножів. Культиватор не завдає жодної шкоди родючому шару, водночас на корню знищує бур'яни.
Культиватор бензиновий Vorskla ПМЗ 6200 обладнаний надійним двотактним двигуном обсягом 62 см3 и потужністю 3 л.с. Максимальна ширина культивації ґрунту — 40 см. Глибина оброблення ґрунту регулюється в межах 10-15 см.
Пристроєм легко керувати за допомогою кнопок, які розташовані на ручці. Комфорт у роботі досягається завдяки низькому рівню шуму. Завдяки ефективній системі охолодження інструмент не перегрівається під час інтенсивного навантаження.
Ця модель є дуже зручною під час транспортування, оскільки в ній ручка виготовлена з металу та легко розбирається. Бензиновий культиватор Vorskla ПМЗ 6200 має високоякісне збирання, низьку витрату палива та доступну ціну.
Особливості:
- Невелика вага
- Низька вібрація
- Надійні фрези
- Низька витрата палива
- Високоякісні колеса
- Надійний бензиновий двигун
- Фільтр із покращеним очищенням повітря
- Висока потужність і продуктивність
- Висока ручка виготовлена з металу
- Досить маневровий і легкий в експлуатації
Технічні характеристики:
- Двигун — Двотактний, одноциліндровий
- Охолодження — повітряне
- Тип запуску — Ручний стартер
- Потужність — 3,0 к. с.
- Об'єм двигуна — 62 см3
- Швидкість холостого ходу — 3700 об/хв
- Максимальні оберти ― 7000 об/хв
- Ширина оброблення ґрунту — 400 мм
- Глибина оброблення ґрунту — 150/100 мм
- Об'єм паливного бака — 1,2 л
- Вага — 17 кг
Комплектація
- Мотокультуратор Vorskla ПМЗ 6200
- Транспортувальне колеса
- Захисні крила
- Фрези
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонна коробка
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Кількість обертів двигуна | 3700 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 62 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Основні | |
| В комплекте оборудования | Культиватор |
| Тип | Культиватор |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Максимальна ширина обробки | 40 см |
| Виробник | Vorskla |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Мінімальна ширина обробки | 40 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 8 500 ₴


