Опис:
Бензиновий мотокультуратор Vorskla ПМЗ 4500 належить до побутового класу машин і призначений для культивації ґрунту на глибину до 15 см. Апарат стане для Вас надійним помічником під час оброблення ґрунту на присадибній ділянці, клумбі, у саду. Оптимальна якість результату роботи досягається завдяки високій потужності бензинового мотора (2,2 л.с.). Рама мотокультора зроблена з високоякісної сталі та має великий запас міцності. Комфорт у роботі для оператора досягається завдяки низькому рівню шуму, простій системі керування та зручним ергономічним держакам із можливістю регулювання. Всі перераховані вище переваги моделі Vorskla ПМЗ 4500 у поєднанні з економним споживанням палива роблять купівлю цього агрегату дуже вигідним і правильним рішенням. Інструмент постачається в розібраному вигляді в комплекті з культивувальними фрезами.
Принцип роботи агрегата ґрунтується на пухкості ґрунту за допомогою спеціальних ножів. Культиватор не завдає жодної шкоди родючому шару, водночас на корню знищує бур'яни. Пристроєм легко керувати за допомогою кнопок, які для зручності виведені на ручку. Під час роботи цього агрегату практично немає вібрації. Модель вирізняється мобільністю й компактністю, ідеально підходить для виконання робіт на обмежених ділянках і у важкодоступних місцях, навколо дерев і між зелених насаджень.
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: бензиновий, двотактний
- Тип приводу: черв'ячний редуктор
- Стартер — ручний
- Кількість швидкостей — 1
- Робочий об'єм двигуна: 52 см
- Потужність (за 6500 об/хв): 2,2 к.с.
- Холостий хід: 3600 об/хв
- Ширина смуги оброблення: 300 мм
- Глибина оброблення: 100/150 мм
- Об'єм паливного бака — 1.3 літра
- Вага — 20 кг
- Гарантія — 12 місяців
Особливості:
- ергономічні ручки;
- економне споживання палива;
- висока надійність двигуна;
- фільтр із покращеним очищенням повітря;
- простота з обслуговування;
- низький рівень шуму;
- підвищена жорсткість рами;
Комплектація
- мотокультуратор Vorskla ПМЗ 4200;
- культивувальні фрези;
- транспортувальні колеса;
- комплект кріплення;
- набір інструментів;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм паливного бака | 1.3 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Потужність двигуна | 2.2 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Основні | |
| Трансмісія | Черв'ячний редуктор |
| В комплекте оборудования | Фрези, Транспортувальне колесо |
| Тип | Культиватор |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Виробник | Vorskla |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 5 947 ₴







