Бензокоса Spektr SGT-6100 має високі показники потужності та продуктивності. Коса виготовлена на базі комплектуючих із підвищеним рівнем зносостійкості, що відповідають сучасним вимогам до якості продукції, що виробляється. Застосовується для коса молодої та сухої трави, стриження газонів, коса соняшника або кукурудзи, прибирання чагарників. За допомогою цього бензотримера ви з легкістю підтримуватимете власну ділянку в чистоті та ладі. Двотактний двигун бензокоси має високу потужність, низьку витрату палива, високий ступінь надійності та міцності, має низький рівень шуму та вібрації. Модель має гарну ергономіку, вирізняється невеликою вагою, ефективною антивібраційною системою та комплектується широкими надійними ременями, які розвантажують спину та плечі, це все забезпечує високий комфорт і мобільність під час роботи. Встановлена зручна ручка «велосипедного» типу, на неї винесені всі кнопки керування.
Особливості:
- Низький рівень шуму та вібрації;
- Хромована поршнева;
- Якісний карбюратор;
- Ергономічний корпус;
- Зменшена витрата палива.
Технічні характеристики бензокоса Spektr SGT-6100
- Двигун — бензиновий, одноциліндровий, двотактний
- Потужність — 6100 Вт
- Об'єм двигуна — 58 см3
- Охолодження — активне, повітряне
- Об'єм бака для паливної суміші — 1,2 л
- Система запуску — ручний легкий старт
- Максимальне число обертів — 7000 об/хв
- Суцільний металевий вал
- Вага — 6 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- Бензокоса Spektr SGT-6100
- 3-лопактний ніж 1 шт.
- Напівавтоматична котушка з волосінню — 1 шт.
- Набір ключів
- Ранцевий ремінь
- Мірний бачок для змішування палива
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Виробник | Спектр |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
- Ціна: 3 500 ₴


