
Обприскувач акумуляторний Procraft AS-16 (16 літрів)
2 500 ₴
- В наявності
Акумуляторний обприскувач Procraft AS-16 Professional — це інструмент для обприскування дерев, чагарників або городу з ємністю бака 16 літрів і працює від потужного 12 вольтового 12 амперного акумулятора. Такі акумуляторні обприскувачі навіть застосовують для фарбування водоемульсійкою.
Модель Procraft AS-16 Professional зручна у використанні та має вигляд ранця, який кріпиться на спині та вага всього бачка рівномірно раcподілюється по всій спині та на плечі. Бак виготовлений із міцного пластику, також передбачений фільтр грубого очищення, що дає змогу запобігти потраплянню сторонніх великих частинок всередину бака.
Електричний обприскувач Procraft 16 працює завдяки мембранному насосу, який створює тиск у бачку, у разі досягнення максимального тиску насос вимикається. Тиск можна регулювати за допомогою регулятора, який розміщений на корпусі обприскувача. Живиться насос обприскувача від акумулятора нікель-кадмієвого типу з характеристиками 12 V/12 Ah. Для контролю заряду акумулятора на корпусі встановлений триколірний індикатор, який покаже ємність батареї в трьох положеннях.
Особливості:
- Вбудований діафрагмінний насос.
- Акумулятор об'ємом 12 А·год, який дає змогу працювати 4 години без підзаряджання.
- Є індикатор стану акумулятора.
- Легкість апарата забезпечить не робочу роботу.
- Наявність ременів для зручного використання під час носіння за спиною.
- Можливість регулювати силу обприскування забезпечує регулятор
Характеристики:
- Мембранна міні помпа
- Довжина розпилювальної трубки: 60 см
- Макс. допустимий тиск: 2-4 Бари
- Радіус дії за вертикаллю: 8.0 м
- Об'єм робочої ємності: 16 л
- Тип: Акумуляторний 12 V, 12 А/год
- Дальність розпилення — 10-14 метрів;
- Регулювання подавання рідини: є
- Витрата рідини: 0,5-1,6 л/хв;
- Вольтметр: є
- Робоча температура: 35°
- Матеріал бака: пластик
- Матеріал трубки: нержавійка
- Телескопічна трубка: так;
- Вага: 5.5 кг
- Гарантія 12 місяців.
Комплектація
- Обприскувач Procraft AS-16 Professional з розпилювальною подовженою трубкою
- Три знімні розпилювальні сопла
- Зарядний пристрій.
- Мірний стакан
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Виробник | Procraft |
| Загальна вага | 5 кг |
| Дальність/радіус обприскування | 14 м |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
- Ціна: 2 500 ₴


