
Обприскувач акумуляторний Білорус АО-12/3 (12 л бак, витрата 3 літри/хв, акумулятор 12 В)
1 800 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис акумуляторного обприскувача Білорус МТЗ АО-12/3:
Акумуляторний обприскувач Білорус МТЗ АО-12/3 ідеально підійде для городників і садівників. Застосовний в обробці рослин у теплицях і на присадибних ділянках. Відмітна особливість від бензинового обприскувача — акумуляторний не має вихлопів, що важливо для безпеки рослин. Обприскувач акумуляторний Білорус АО-12/3 з комплектом розпилювачів ідеально підійде для городників і садівників. Застосовний в обробці рослин у теплицях і на присадибних ділянках. Відмітна особливість від бензинового обприскувача — акумуляторний не має вихлопів, що важливо для безпеки рослин.
Особливості обприскувача Білорус МТЗ АО-12/3:
- Вбудований діафрагмінний насос.
- Акумулятор обсягом 10 А·год, який дає змогу працювати 10 годин без підзаряджання. Є датчик стану акумулятора.
- Місткий об'єм бака. Легкість апарата забезпечить не робочу роботу.
- Кілька варіантів подавання рідини (регулювання подавання рідини)
- Обприскувач БЕЛОРУС у горизонтальному застосуванні досягає 12 метрів завдовжки.
- Наявність ремінців гарантує зручне носіння за спиною.
- Можливість регулювати силу обприскування забезпечує регулятор.
- Обприскувач постачається із зарядним пристроєм.
Комплектація Білорус МТЗ АО-12/3:
- Обприскувач Білорус МТЗ АО-12/3 з розпилювальною трубкою телескоп
- Три змінних розпилювальних сопла
- Зарядний пристрій
- Паспорт
Технічні характеристики обприскувача електричного Білоруса МТЗ АО-12/3:
- Тип обприскувача — акумуляторний
- Спосіб кріплення — ранцевий, на плечі
- Об'єм бака — 12 літрів
- Створений тиск — 4 бари
- Акумулятор — 12 вольтів 10 амперів
- Час безперервної роботи — 10 годин
- Площа оброблення за однієї заправки — 690 метрів квадратних
- Витрата рідини — 3 літри на хвилину
- Матеріал бака — поліпропілен
- Матеріал вудки — неіржавка сталь
- Регулювання витрати рідини так
- Наявність вольтметра да
- Максимальна температура рідини 40 градусов
- Дальність горизонтального обприскування до 12 метрів
- Довжина розпилювальної трубки 50-90 сантиметрів
- Габаритні розміри — 35-46-18 сантиметрів
- Вага — 4,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 40 град. |
| Виробник | Білорус |
| Колір | Зелений |
| Загальна вага | 5 кг |
| Продуктивність | 3 літр/хв |
| Дальність/радіус обприскування | 12 м |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Білорусь |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Довжина розпилювальної трубки | 130 см |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Тривалість автономної роботи | 10 годин |
- Ціна: 1 800 ₴



