
Рубанок електричний Білорус PE-1500 з вибіркою чверті
2 300 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рубанок електричний Білорус PE-1500 — легкий ручний рубанок, який має два обертові ножі зі встановленням глибини стругання. Призначений для стругання, зняття фасок і зняття тонкого шару матеріалу, залишаючи гладку чисту поверхню.
Завдяки двигуну потужністю 1500 Вт і швидкості обертання барабана з двома різальними ножами в 16000 об./хв, забезпечується максимальна чистота оброблення виробів.
Технічні характеристики:
- Напруга: 230 В
- Частота тока : 50 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість обертів: 16000 об/хв
- Ширина стругання: 82 мм
- Глибина стругання: 2 мм
- Глибина вибірки чверті: 15 мм
- Кількість ножів: 2
- Ножі — односторонні
- Розмір ножів: 82 х 5 мм
- Гарантія 12 місяців
Комплектація
- Електрорубанок Білорус PE 1500:
- Паралельний упор;
- Запасні ножі 2 шт.;
- Запасний ремінь 1 шт.;
- Ключ;
- Комплект запасних щеток — 2 шт.;
- Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Виробник | Білорус |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Країна виробник | Білорусь |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
- Ціна: 2 300 ₴

