
Бензопила Білорус БЖ 6700 (350 мм, 1 шина, 1 ланцюг)
4 410 ₴
- Готово до відправки
Бензинова ланцюгова пила Білорус БЖ-6700 має компактні габарити та невелику вагу, тому ідеально підходить для роботи в місцях з обмеженим простором, під час обрізання гілок на висоті, а також для побутового заготівлі дров. Бензинова пила Білорус БП-6700 створена на основі високонадійного 2-тактного двигуна, водночас кількість обертів досягає 2800 об/хв. Довжина напрямної шини становить 350 мм, чого цілком вистачає для розпилювання деревини малого та середнього діаметрів. Система плавного пуску полегшує запуск двигуна та запобігає передчасному обриву шнура, наявність автоматичного змащування ланцюга збільшує ресурс експлуатації різального елемента. Особливості: потужний і надійний двигун; система легкого запуску; компактні габарити; низька витрата палива; посилена поршнева група. Аналог бензопилки від відомої торгової марки Stihl.
Технічні характеристики:
- Потужність: 6700 Вт.
- Швидкість холостого ходу: 2800 об/хв.
- Ланцюг; 3/8" шаг.
- У комплекті 1 шт. шина + 1 шт. ланцюг.
- Об'єм паливного бака 250 г.
- Вага; 4,5кг.
Комплектація
- Бензопила Білорус БЖ 6700
- 1 шина
- 1 ланцюг
- Захисний чохол
- Універсальний ключ і викрутка
- Мірна ємність
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 145 мл |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 32 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 250 мл |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 4 410 ₴









