
Пила торцювальна Білорус ПТ-2300 з лазерною указкою
3 500 ₴
3 000 ₴
- Готово до відправки
Торцювальна пила Білорус ПТ-2300 — це надійний і ефективний столярний інструмент професійного та побутового застосування, за допомогою якого можна виконувати прямі та косі розпили деревини будь-якої твердості та порід.
Високотехнологічна конструкція обладнана упорами та лінійками для точності різання, а компактні розміри дають змогу встановлювати та продуктивно працювати практично на будь-якій поверхні стільниць або спеціальних підставок.
Ця модель має великий запас потужності 2300 Вт и високим крутним моментом 5000 обертів за хвилину. Кут нахилу пиляльного полотна та робочого столу становить 45 градусов.
Витривалий двигун пили з повітряним охолодженням економний у споживанні електроенергії, має високий крутний момент і сприяє стабільним обертам за максимально допустимого навантаження.
Зручна ручка та захисний кожух гарантують комфорт і безпеку в процесі виконання поставлених завдань.
Для екологічно чистої атмосфери та підтримки порядку на робочому місці передбачено під'єднання пилососа.
Особливості:
- Лазерний маркер
- Швидкий доступ до щіток
- Регулювання кута пропилювання
- Регулювання глибини пропилювання
- Можливість під'єднання пилососа
- Автоматично підіймається кожух
- Блокування шпинделя для зручної зміни диска
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 2300 Вт
- Кількість обертів — 5000 об/хв
- Діаметр пилкового диска — 200 мм
- Посадковий діаметр диска — 30 мм
- Глибина пропилу — 70 мм
- Кут повороту столу — Ліворуч і праворуч під 45 градусів
- Кут нахилу — 0°-45°
- Лазерний маркер — Так
- Блокування кнопки вмикання — Так
- Під'єднання пилозбірника/пилососа — Так
- Вага — 7 кг
Комплектація
- Пила торцювальна Білорус МТЗ ПТ-2300
- Кріплення
- Пилозбірний мішок
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
- Інструкція
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 70 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 3 000 ₴









