Опис
Бензиновий тример Вітязь БГ-3900М — незамінний інструмент для догляду за присадибною ділянкою. Бензокоса легко та швидко впорається із густою травою, бур'янами, сухістю й пагонами дерев. Її незаперечна перевага — це абсолютна свобода переміщення, можна обробляти територію не тільки навколо дому, але й віддалені ділянки. Бензокоса Вітязь БГ-3900М обладнана зручним рюкзаком, який дає змогу розподілити навантаження на опорно-руховий апарат, що знижує стомлюваність оператора під час роботи. Зручна ручка бензокоси Вітязь БГ-3900М ідеально підходить для тривалих робіт. Курок акселератора захищений системою від випадкового натискання. Резервуар для палива з напівпрозорими стінками зручний під час контролю рівня пального, що залишився. Бак має захист від ударів і велику місткість 1.2 літра, що дає можливість автономної роботи до 1 години.
Бензиновий тример Вітязь БГ-3900М укомплектований: ніж переможевий, ніж на 3 пелюстки, котушка для волосіні автомат, ремінь для підвішування ранцевий, мірний флакон.
Технічні характеристики:
- Потужність: 3900 Вт (5,5 к.с)
- Об'єм двигуна — 52 куб. см
- Розмір ножа — 254 мм
- Ширина скошування волосінню — 415 мм
- Об'єм паливного бака: 1,2 лит.
- Кількість обертів: 8000-9000 об./хв
- Тип вала: суцільний, 9-шліцьовий
- Вага — 7 кг
Комплектація
- Бензокоса Вітязь БГ-3900М,
- Ранцевий ремінь,
- Котушка з волосінню,
- Ніж 3 лопастний,
- Ніж на 40 зубів із переможевою напайкою,
- Комплект ключів,
- Мірна ємність,
- Інструкція з експлуатації.
Купити бензокосу Вітязь недорого можна в нашому інтернет-магазині. Доставка за Харковом і всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Діаметр штанги | 28 мм |
- Ціна: 4 100 ₴

