
Бензокоса (Бензотриммер) Амур БТ 4210 (легкий старт, 28 мм штанга)
2 638 ₴
- Готово до відправки
Мотокоса бензинова Амур БТ 4210
Бензокоса Амур БТ-4500 один з найбільш затребуваних інструментів на ринку Україні, володіє найкращими показниками у співвідношенні ціна - якість - потужність. Застосовується в побутових умовах для косіння всіх видів трави, сухостою, молодих пагонів дерев, чагарників очерету, кукурудзи, соняшника та інших.
Встановлено потужний двотактний бензиновий двигун 4500 Ват, який розвиває 7500 оборотів в хвилину, завдяки таким параметрам і досягається якісний покіс всіх видів трав, перерахованих вище. Завдяки застосуванню нових технологій, вдалося зменшити витрату палива до мінімуму без втрати потужності. Також слід відзначити малу вагу бензокоси (в повному комплекті до 7 кг), а також низький рівень шуму і вібрації.
В якості приводу служить цілісний металевий вал, що значно збільшує термін служби мотокоси. Пластиковий захисний кожух забезпечує максимальний захист оператора. Для комфортної роботи в комплекті поставки є плечовий ремінь з м'якою пов'язкою підкладкою.
Технічні характеристики бензокоса Амур БТ 4210
- Двигун - одноциліндровий, двотактний
- Потужність двигуна - 4500 вт
- Об'єм циліндра - 52 кубічних сантиметра
- Легкий старт
- Охолодження - повітряне
- Обсяг паливного бака - 1,2 літра
- Стартер ручний
- Максимальні оберти - 7500 в хвилину
- Ширина скосу ліскою - 40 сантиметрів
- Ширина скосу ножем - 26 сантиметрів
- Подача волосіні - напівавтоматична
- Цільний металевий вал
- Напрямок обертання ножа - за годинниковою стрілкою
- Розмір ножа - 25,4 см
- Цільний металевий вал - 6,2 мм
- Діаметр волосіні - 2,4 мм
- Японський карбюратор Walbro
- Паливна суміш - суміш бензину (не нижче 95-го) з олією (25:1) або по інструкції до маслу
- Вага - 7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Тип | Мотокоса |
| Виробник | Амур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
- Ціна: 2 638 ₴
