
Бензокоса (Бензотриммер) GARDTECH GT 4200
2 638 ₴
- Готово до відправки
Бензинова мотокоса Gardtech GT 4200 — чудовий вибір якісної, надійної мотокоси, напівпрофесійного рівня. Модель буде корисна для підтримки в чистоті як невеликих присадибних ділянок, так і для великих обсягів роботи: заготівка сіна, боротьба з бур'янами, косіння великих територій. Встановивши спеціальний ніж-фрезу, можна легко справлятися навіть із чагарниками. Бензокоса має велику потужність двигуна, високі оберти холостого ходу, малу вагу та збалансовану конструкцію. Всі ці чинники забезпечують легкість у керуванні та високу продуктивність. Комфорт для оператора забезпечується зручним ременем через плече з можливістю регулювання, ергономічною ручкою велосипедного типу, низьким рівнем вібрацій і шуму. В обслуговуванні інструмент надзвичайно простий. Серед інших переваг моделі GT 4200 не можна не зазначити високого рівня якість комплектуючих деталей, якісну заводську конструкцію, наявність праймера підкачування та повну комплектацію. Мотокоса Гардтеч подарує Вам тільки позитив у процесі експлуатації.
Перед відправленням весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
Особенности:
- Два поршневі кільця
- Хромовані стінки циліндра
- Зручні ручки
- Посилені редуктори
- Праймер для швидкого запуску
- Низький рівень шуму
- Простота в обслуговуванні
- Збалансована конструкція
- Жорсткий кований металевий вал
Технiчнi характеристики:
- Тип двигуна: 2-тактний
- Потужність, к.с./кВт: 5,6/4,2
- Об'єм двигуна, см3: 43
- Холостійка хода: 3200 об/хв
- Система охолодження: повітряна
- Об'єм паливного бака, л: 0,9
- Тип стартера: ручний
- Привод: суцільний вал
- Тип штанги: нерозбірна
- Діаметр штанги, мм: 26
- Довжина штанги, м: 1,5
- Система косіння: ніж/леска
- Вес, кг: 6,5
Комплектацiя:
- Мотокоса Gardtech GT 4200
- Ніж 3- лопатевої
- Косильна головка
- Набір ключів
- Ремінь наплічний
- Бачок для приготування паливної суміші
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Кількість обертів холостого ходу | 3200 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 5.6 к. с. |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
- Ціна: 2 638 ₴
