
Бензокоса Kraissmann 33 VRS 4 PRO (4-тактна)
5 014 ₴
4 514 ₴
- Готово до відправки
Бензинова мотокоса Kraissmann 33 VRS 4 PRO чотиритактна
Тример для трави бензиновий 4-тактний Kraissmann 33 VRS 4 PRO зі зручною ергономічною ручкою велосипедного типу з курком і кнопкою керування на ручці. Ширина скошуваної зони становить до 415 мм, під час використання напівавтоматичної шпулі з волосінню і 255 мм під час косіння диском або фрезою має нерознімну штангу, що збільшує надійність інструмента.
До комплекту постачання входить сама газонокосарка, гарантійний талон, інструкція, ніж і котушка з волосінню. Такий багатий набір дає змогу впоратися як із газонною травою, так і з жорсткими бур'янами та чагарником.
Особливості:
- Зручний бензиновий тример для будь-яких завдань
- 4-тактний двигун для більшого обертового моменту та зниження шуму
- Регульована по висоті зручна рукоятка велосипедного типу
- Підходить для косіння великих площ, скошування бур'янів, заростей та чагарників
- Паливо та масло заливаються роздільно (не змішуються)
Технічні характеристики бензокоса Kraissmann 33 VRS 4 PRO
- Двигун — бензиновий, чотиритактний, одноциліндровий
- Об'єм двигуна — 33 кубічні сантиметри
- Потужність двигуна — 1000 ватів
- Швидкість обертання — 9500 обертів на хвилину
- Об'єм паливного бачка — 1 літр
- Діаметр штанги — 28 мм
- Ширина скошування — 42 сантиметри
- Вага — 5 кг
- Гарантія — 1 рік
Комплектація:
- бензиновий тример KRAISSMANN 33 VRS 4 Pro
- наплічний ремінь
- 3-пелюстковий косильний ніж
- косильна шпуля-напівавтомат з ліскою
- набір ключів для монтажу та обслуговування
- мірний стакан та ємність
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
Купити мотокосу недорого з доставлянням в Україні накладеним платежем Ви зможете в нашому інтернет-магазині, а також порівняти ціни на бензокоси або прочитати відгуки від інших покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 1.36 к. с. |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 33 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
- Ціна: 4 514 ₴




