
Бензопила Vorskla ПМЗ 32-2.0 ( шина 35 см)
3 876 ₴
- Готово до відправки
Опис Бензопила Vorskla ПМЗ 32-2.0 (1 шина, 1 ланцюг, 350 мм)
Бензопила Vorskla ПМЗ 32-2.0 (1 шина, 1 ланцюг, 350 мм)
Бензопила Vorskla ПМЗ 32-2.0 належить до класу легких компактних пилок, створених передусім для заготівлі дров і домашнього присадибного господарства.
Vorskla ПМЗ 32-2.0 — це садова бензопила, яка чудово підходить для щорічного заготівлі дров на вашій присадибній ділянці, для підрізання дерев та інших зелених насадок, для правильного формування їх крони та для прорізування заростей.
Бензопила незамінна під час виконання численних робіт у вашому домі та присадибній ділянці. Надзвичайно легкий і компактний корпус пили Vorskla ПМЗ 32-2.0, а також гарна ергономіка та сучасна антивібраційна система роблять цю модель надзвичайно комфортною для найрізноманітніших робіт удома та господарству. Ця модель є однією з найлегших бензопил у лінійці пил Vorskla
Загальна потужність пристрою — 2,0 к. с., довжина шини на 35 сантиметрів пиляльний ланцюг із кроком 0,325, роблять цю модель пилки надзвичайно конкурентоспроможною серед пил цього класу.
Особливості:
- Зручна та легка в керуванні бензопилка
- Надійний і потужний двигун
- Покращений повітряний фільтр
- Паливо та олія змішуються й заливаються разом
Характеристика:
- Тип двигуна: одноциліндровий 2-тактний
- Потужність: 1,47 кВт/2 л.с
- Об'єм двигуна: 32 см3
- Старт: ручний
- Об'єм паливного бака: 250 мл
- Об'єм оливного бака: 160 мл
- Тип охолодження: повітряний
- Частота холостих обертів двигуна: 2800 об/хв
- Максимальна частота обертів: 9000 об/хв
- Довжина шини: 350 мм.
- Вага: 5.8 кг
Комплектація
- пила VORSKLA ПМЗ 32-2.0
- пиляльний ланцюг
- пиляльна шина (350 мм)
- набір ключів і викруток для монтажу й обслуговування
- мірна ємність для змішування паливної суміші
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Ємність паливного бака | 250 мл |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Об'єм двигуна | 32 куб. см |
| Основні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 350 мм |
| Виробник | Vorskla |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 5.8 кг |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
- Ціна: 3 876 ₴
