Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Бензопила Vorskla ПМЗ-52 2.0 (1 шина, 1 ланцюг)
Бензопила Vorskla ПМЗ-52 2.0 (1 шина, 1 ланцюг)
Бензопила VORSKLA ПМЗ-52 2.0 призначена для розпилювання дерев будь-яких порід і різних діаметрів, чудовий варіант для садівника, лісника та для господаря дачі, якому необхідно на зиму заготовляти дрова. Бензинова ланцюгова пила виготовлена з якісних матеріалів і вирізняється високими робочими характеристиками, стабільністю в роботі та високою надійністю.
Особливості:
- Посилена поршнева група
- Якісний ударостійкий пластик
- Антивібраційна система
- Спрощений доступ до фільтра
- Надійний потужний двигун
- Автоматичне змащення ланцюга
- Механічне гальмо
- Захист від відбою
- Покращена система запалювання
Характеристика:
- Тип двигуна: одноциліндровий 2-тактний
- Потужність: 1,47 кВт / 2 л.с
- Об'єм двигуна: 52 см3
- Старт: ручний
- Об'єм паливного бака: 550 мл
- Об'єм оливного бака: 260 мл
- Тип охолодження: повітряний
- Частота холостих обертів двигуна: 3000 об/хв
- Максимальна частота обертів: 9000 об/хв
- Довжина шини: 450 мм
- Вага: 7 кг
Комплектація
- Бензопила VORSKLA ПМЗ-52 2.0
- Шина — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Набір ключів
- Ємність для змішування палива та оливи
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Основні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Виробник | Vorskla |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 7 кг |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
- Ціна: 2 655 ₴





