Опис Бензогенератор AL-KO 6500 C
Бензогенератор AL-KO 6500 C — це однофазна мініелектростанція. Серед основних переваг варто зазначити більшу потужність, легкість і комфорт у застосуванні, об'ємний 25 л паливний бак, модернізований дизайн, надійну систему захисту. У запропонованій моделі гранична потужність струму на виході дорівнює 5,5 кВт. Отже, цілком реально використовувати цей агрегат як у побутових, так і невеликих виробничих приміщеннях. Бензогенератор здатний забезпечити енергією кілька приладів, що мають великий пусковий струм.
В бензогенераторе AL-KO 6500 C передбачений електростартер, що неабияк полегшує запуск двигуна. Конструктори рекомендують заправляти запропоновану модель неетильованим бензином А-90. Стабільна напруга на виході утримується завдяки автоматичній системі коригування напруги. Завдяки цьому, до апарату можна під'єднати електроінструменти, побутову техніку, раз і назавжди покласти край тимчасовим бракам електроенергії, забезпечити повне освітлення необхідної ділянки.
Забезпечити безперебійну роботу упродовж 9 годин допоможе місткий паливний бак. Мотор бензогенератора AL-KO 6500 D-C автоматично припинить роботу, щойно рівень оливи знизиться до граничного. Отже, деталі довше зберігаються від зношування. Якщо показники потужності на виході перевищують критичну норму, спрацьовує захист від перевантаження.
Характеристики Бензогенератор AL-KO 6500 C
- Напруга 230 В
- Максимальна потужність 5.5 кВт
- Номінальна потужність 5 кВт
- Потужність двигуна 13 к.с.
- Виробник двигуна AL-KO Germany
- Об'єм циліндра 389 см3
- Тип двигуна бензиновий, 4-тактний
- Тип запуску електричний стартер
- Кількість фаз 1
- Частота напруги 50 Гц
- Тип палива Бензин
- Паливний бак 25 л
- Витрата палива 1.8 л/год
- Час безперервної роботи 9 год
- Об'єм картера 1.1 л.
- Охолодження двигуна повітряне
- Захист двигуна за низького рівня оливи є
- Виготовлення двигуна відкрите
- Рівень шуму 75 дБ
- Габарити 67.5х54х54 см
- Вага 80 кг
| Двигун | |
|---|---|
| Споживання палива | 1.8 л/год |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 кг |
| Ширина | 540 мм |
| Довжина | 675 мм |
| Висота | 540 мм |
| Основні | |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Час безперервної роботи | 8.5 годин |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Термін служби | 50 років |
| Конструкція | Портативна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип палива | Бензин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Виробник | AL-KO |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 60 000 ₴

