Опис Бензогенератор AL-KO 2500 C
Німецька компанія AL-KO розширила асортимент своєї продукції, почавши виробництво мініелектростанцій. Однією з новинок став однофазний бензиновий генератор 2500 C.
Ця мініелектростанція має кілька переваг: простота та зручність експлуатації, місткий паливний бак (15 л), сучасний дизайн, надійна система захисту.
Максимальна потужність вихідного струму становить 2,2 кВт, що дає змогу застосовувати цей бензогенератор для резервного живлення як побутових, так і невеликих виробничих ділянок.
Працює двигун на неетильованому бензині з октановим числом не нижче ніж 90.
Бензогенератор AL-KO 2500C обладнаний якісним електронним запалюванням, яке полегшує запуск, а місткий паливний бак об'ємом 15 літрів, за максимальної витрати палива забезпечує безупинну роботу до 14 годин.
У разі зниження рівня оливи до критичної позначки двигун мініелектростанції АЛ-КО автоматично зупиняється, що захищає деталі від підвищеного зносу та продовжує ресурс генератора.
Захист від перевантаження спрацьовує у разі перевищення максимально допустимої вихідної потужності
Характеристики Бензогенератор AL-KO 2500 C
- Напруга мережі 230 В
- Частота напруги 50 Гц
- Кількість фаз 1
- Максимальна потужність 2.2 кВт
- Номінальна потужність 2 кВт
- Потужність двигуна 6.5 к.с.
- Виробник двигуна AL-KO Germany
- Об'єм циліндра 196 см3
- Тип двигуна чотиритактний, бензиновий
- Тип запуску ручний
- Тип палива бнзин
- Паливний бак 15 л
- Витрата палива 0.7 л/год
- Час безперервної роботи 14 год
- Об'єм картера 0.6 л.
- Охолодження двигуна повітряне
- Захист двигуна за низького рівня оливи є
- Виготовлення відкрите
- Рівень шуму 74 дБ
- Габарити 59х43х48 см
- Вага 45 кг
| Двигун | |
|---|---|
| Споживання палива | 0.7 л/год |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 480 мм |
| Основні | |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Час безперервної роботи | 14 годин |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Термін служби | 50 років |
| Конструкція | Портативна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип палива | Бензин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Виробник | AL-KO |
| Режим роботи | Аварійний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 35 000 ₴

