Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинова мотокоса Grand БГ-6200
Бензокоса Grand БГ-6200 використовується для скошування трави та чагарників. Ця модель має 6.2 кВт потужності, що робить цю агрегат потужним і потрібним серед садівників.
Бензокоса Grand обладнана антивібраційною системою, це величезний плюс у роботі з таким інструментом, позаяк неабияк знижується навантаження з організму оператора. Також цей інструмент має ще одну перевагу, легкий ручний старт, що дає змогу з легкістю завести бензокосу. Працює бензокоса Grand на суміші з бензину та оливи для двотактних двигунів.
Вирішивши купити бензокоса Гранд, до неї в комплекті буде докладатися 5 насадок, ранцевий ремінь profi, ємність для розведення палива, комплект для збирання.
Технічні характеристики мотокоса Grand БГ-6200
- Двигун — бензиновий, двотактний, одноциліндровий
- Потужність двигуна — 6200 ватів
- Об'єм двигуна — 52 куб см
- Об'єм паливного бака — 1,2 літра
- Витрата палива — 0.8 л/год
- Тип живлення — бензин з оливою для двотактних двигунів
- Число обертів — 13 000 на хвилину
- Хромована поршнева
- Антивібраційна система
- Ширина скошування — 42 сантиметри
- Вага — 8,6 кг
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація:
- Мотокоса
- Напівавтоматична косильна котушка з волосінню
- Косильна головка "Павук"
- Нож 3 Т
- Нож 4 Т
- Нож 40 Т
- Ремінь ранцевий profi
- Ємність для приготування горючої суміші
- Комплект для збирання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
- Ціна: 3 528 ₴







