
Шуруповерт аккумуляторный Kraissmann 2000 ABS 18/2 Li (бесщеточный мотор, 2 аккумулятора, металл патрон)
4 567 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторний шуруповерт Kraissmann 2000 ABS 18/2 LI
Шуруповерт акумуляторний Kraissmann 2000 ABS 18/2 LI - це надійний інструмент високої якості для проф використання. Застосовується для свердління отворів в різних матеріалах, а також ідеально підійде для загвинчування і відгвинчування шурупів, гвинтів, саморезов.
Харчування шуруповерта здійснюється постійним струмом від літій-іонної акумуляторної батареї. В арсеналі акумуляторної дрилі-шуруповерта є регулювання крутного моменту, функція реверсу, перемикач діапазону швидкостей. Модель оснащена швидко затискним патроном. Для комфортного транспортування акумуляторна дриль-шуруповерт укомплектована дуже зручним пластиковим кейсом.
Купуйте шуруповерт акумуляторний Kraissmann 2000 ABS 18/2 LI швидко і недорого в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики шуруповерт акумуляторний Kraissmann 2000 ABS 18/2 LI
- Джерело живлення акумулятор
- Тип патрона - швидко затискний
- Діаметр патрона - 13 мм
- Тип акумулятора - Li-Ion
- Ємність - 2 ампер годин
- Напруга - 18 вольта
- Регулювання крутного моменту - є
- Обороти перша швидкість - до 450 в хвилину
- Обороти друга швидкість - до 2000 в хвилину
- Регулювання оборотів є
- Максимальний діаметр свердління в дереві - 28 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі - 13 мм
- Кількість швидкостей - 2
- Реверс - є
- Підсвічування - є
- Кейс - є
- Вага - 1,1 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити шуруповерт акумуляторний недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харковута по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип | Шуруповерт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 4 567 ₴









