
Насос фекальный Kraissmann 9 TPC 12 c измельчителем
3 800 ₴
3 400 ₴
- Готово до відправки
Фекальний насос Kraissmann 9 TPC 12 з подрібнювачем
Насос фекальний Kraissmann 9 TPC 12 використовується для перекачування брудних і фекальних вод, які містять тверді механічні частинки.
Цей тип насосів використовується під час відкачування підтоплених місць і викачування вигрібних ям. Також його можна використовувати для зрошення городів і садів, а також для подавання води з колодязів. Потужність двигуна становить 1500 ватів, чого вистачає для забезпечення продуктивності на 12 000 літрів на годину. Насос має надійні гумові ущільнення й укомплектований автоматичним поплавцем. Особливістю насоса є наявність ножа-подрібнювача.
Купити фекальний насос Kraissmann 9 TPC 12 за низькою ціною ви можете в інтернет-магазині Хазяїн.
Технічні характеристики дренажний насос Kraissmann 9 TPC 12
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність — 750 ватів
- Продуктивність — 12 кубів на годину
- Глибина занурення — 9 метрів
- Висота підіймання — 9 метрів
- Матеріал робочого колеса — чавун
- Діаметр патрубків — 2 дюйми
- Вага — 15 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити фекальний насос можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вид насоса | Фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Якість води | Брудна |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Матеріал корпусу | Чавун |
- Ціна: 3 400 ₴
