Електродриль Kraissmann 850 DBH 13
Дриль ударний Kraissmann 850 DBH 13 використовується для свердління отворів в деревині, сталі і кераміки, а також для свердління з ударом в цеглі або бетоні.
Дриль електрична Kraissmann 850 DBH 13 обладнана електронним регулюванням швидкості, регулюванням зусилля, перемиканням напрямку обертання у зворотний бік, з цього може бути використаний, як шуруповерт, що значно розширює можливості інструменту. Електродриль обладнана швидко затискним патроном. Максимальний діаметр свердління 13 мм, потужність 850 вт, число обертів на холостому ходу від 0 до 3000 в хвилину.
Купити дриль електричну недорого можна в інтернет-магазині Хазяїн.
Технічні характеристики дриль Kraissmann 850 DBH 13
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 850 ват
- Максимальні оберти - 3000 в хвилину
- Регулювання оборотів є
- Реверс - є
- Тип патрона - ключовий
- Діаметр патрона - 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві 30 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі - 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в бетоні - 13 мм
- Кількість швидкостей - 1
- Ударний режим - є
- Вага - 2 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купити дриль недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна !
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Ключовий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
- Ціна: 1 344 ₴

