
Лобзик электрический Kraissmann 550 SS 80 с лазерной указкой
1 344 ₴
- Готово до відправки
Електричний лобзик KRAISSMANN 550 SS 80
Електролобзик KRAISSMANN 550 SS 80 надійний і якісний інструмент, здатний витримувати суттєві навантаження.
Він призначений для пиляння предметів з дерева, заліза, кольорового металу і пластмаси. Оснащений електролобзик кнопкою фіксації положення, яка фіксує перемикач в положенні робочого режиму. Споживана потужність становить 550 ват, число коливань 0-3200 в хвилину. Зміна пилок відбувається без застосування інструментів. Варто відзначити, що інструмент має ергономічний дизайн, він зручний, легкий а також компактний.
Купити електролобзик, за найнижчою ціною, Ви можете в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики лобзик KRAISSMANN 550 SS 80
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 550 ват
- Обороти - 0-3200 в хвилину
- Регулювання оборотів - є
- Товщина пропила в дереві - 80 мм
- Товщина пропила в металі - 10 мм
- Маятниковий хід - 3 режими
- Кут нахилу підошви - 45 градусів
- Лазерна указка - є
- Вага - 2 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купити лобзик KRAISSMANN 550 SS 80 недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову і по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3200 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
- Ціна: 1 344 ₴
