
Лобзик электрический Kraissmann 850 SS 65 в кейсе
1 850 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний лобзик KRAISSMANN 850 SS 65 в кейсі
Електролобзик KRAISSMANN 850 SS 65 надійний і якісний інструмент, здатний витримувати суттєві навантаження.
Він призначений для пиляння предметів з дерева, заліза, кольорового металу і пластмаси. Оснащений електролобзик кнопкою фіксації положення, що фіксує перемикач у положенні робочого режиму. Споживана потужність становить 850 вт, число коливань 500-2800 в хвилину. Зміна пилочок відбувається за допомогою ключа. Варто відзначити, що інструмент має ергономічний дизайн, він зручний, легкий а також компактний.
Купити електролобзик, за найнижчою ціною, Ви можете в інтернет-магазині Хазяїн.
Технічні характеристики лобзик KRAISSMANN 850 SS 65
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 850 ватів
- Обороти - 500-2800 в хвилину
- Регулювання оборотів є
- Товщина пропилу в дереві - 65 мм
- Товщина пропилу в металі - 8 мм
- Маятниковий хід 4 режиму
- Кут нахилу підошви 45 градусів
- Вага - 2,5 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купити лобзик KRAISSMANN 850 SS 65 недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по києву та по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Вага | 2.2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 15 мм |
- Ціна: 1 850 ₴
