
Болгарка Kraissmann 1050-KWS-125E (регулировка оборотов)
1 294 ₴
- Готово до відправки
Кутова шліфмашина Kraissmann 1050-KWS-125E
Болгарка Kraissmann 1050-KWS-125E укомплектована потужним двигуном 1050 вт, а також електронним регулюванням обертів, дана функція дозволяє виконувати акуратні роботи по шліфуванню поліруванню або різних матеріалів.
Болгарка Kraissmann 1050-KWS-125E добре підходить для відрізних або зачисних робіт, з застосуванням у своїй конструкції різних обробних насадок значно розширюються можливості інструменту. У конструкції використовується робочий диск діаметром до 125 мм, з різьбою шпинделя М14. Для зручності та безпеки роботи, конструктивно передбачені додаткова рукоятка і спеціальний захисний кожух. Основна рукоятка має ергономічну конструкцію, що дозволяє працювати без навантажень навіть у важкодоступних місцях.
Технічні характеристики болгарка Kraissmann 1050-KWS-125E
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Максимальна потужність - 1050 вт
- Діаметр диска - 125 мм
- Обороти - 11000 в хвилину
- Регулювання оборотів є
- Блокування кнопки включення - є
- Різьба шпинделя - М14
- Вага - 2,3 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити болгарку Kraissman недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по києву та по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 294 ₴
