Торцювальна пила по дереву Kraissmann 2300 GSI 255 з індукційним двигуном
Пила торцювальна Kraissmann 2300 GSI 255 - якісний інструмент професійного рівня, призначений для виконання завдань розпилювання різного роду деревини.
Дана модель має багато переваг і користується закономірним попитом і у професіоналів (будівельників, столярів) і у любителів. З основних особливостей відзначимо наступні: висока потужність асинхронного двигуна типу 2300 вт, плавний пуск, міцна, але в той же час легка конструкція, точність різу, наявність лазерної указки.
Торцювальна пила по дереву Kraissmann 2300 GSI 255 має функцію протяжки, що значно збільшує максимальну ширину пропилу. Тривалий термін експлуатації і безвідмовної роботи інструменту гарантований застосуванням в конструкції комплектуючих деталей тільки високої якості, а також якісної заводський збіркою.
Технічні характеристики пила торцювальна Kraissmann 2300 GSI 255
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність 2300 вт
- Діаметр диска - 255 мм
- Посадковий діаметр диска - 25,4 мм
- Ширина пропилу - 310 мм
- Глибина пропилу - 85 мм
- Обороти - 3500 хвилину
- Кут повороту столу вліво і вправо під 45 градусів
- Кут нахилу диска - 45 градусів
- Протяжка - є
- Регулювання глибини різу - є
- Плавний пуск - є
- Вага - 26 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація :
- Торцювальна пила Kraissmann 2300 GSI 255
- Пильний диск
- Ключ для заміни диска
- Пилозбірник
- Інструкція
- Картонна упаковка
Торцювальну пилу купити ціна якої низька, можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 310 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут повороту | 90 град. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 9 894 ₴


