
Пила аккумуляторная Kraissmann 3051 AKS 20UL (2 АКБ по 4 Ач+зарядка)
5 522 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна ланцюгова пила Kraissmann 3051 AKS 20UL один акумулятор + зарядний пристрій
Ланцюгова акумуляторна пила Kraissmann 3051 AKS 20UL чудово підійде для обрізання або зпилювання невеликих дерев, заготівлі дров і розпилювання будівельної деревини.
Основною перевагою акумуляторних ланцюгових пил є їх незалежність від наявності поруч електромережі. Для роботи з пилкою Kraissmann 3051 AKS 20UL рекомендується використовувати акумулятори ємністю 4000 міліампер-годинників, сумісні з зарядним пристроєм kraissmann 2,4 AL 20UL.
Акумуляторна пила обладнана автоматичним гальмом ланцюга та системою швидкого встановлення шини та ланцюга. Ергономічна ручка з гумовими вставками забезпечує оптимальне зчеплення і щільне захоплення під час роботи з пилкою.
Особливості акумуляторної пили
- Акумулятор сумісний з усіма інструментами серії 20 Universal Line
- Гальмо ланцюга
- Спрощена заміна шини та ланцюга
- Автоматичне змащення ланцюга
- Ергономічний дизайн
Технічні характеристики електропила Kraissmann 3051 AKS 20UL
- Живиться від акумуляторів
- Тип акумуляторів — Li-ion
- Напруга — 20 вольтів
- Ємність — 4 ампери годин
- Оберти — 2300 за хвилину
- Швидкість ланцюга — 5 метрів за секунду
- Довжина шини — 305 мм
- Крок ланцюга — 3/8
- Кількість ланок — 45
- Місткість бака для олії — 0,2 літра
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Безключова підтяжка ланцюга
- Вага — 4 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектацiя :
- Пилка
- Зарядний пристрiй
- Акумулятори - 2 шт по 4 Ач
- Шина
- Цепок
- Картона упаковка
Електропилу ланцюгову купити в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Кількість обертів | 2300 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 5 522 ₴



