
Гравер Kraissmann 150 SGW 42 (42 насадки + стійка + м'який вал)
1 013 ₴
- Готово до відправки
Гравер Kraissmann 150 SGW 42 — багатофункціональний інструмент, з його допомогою можна шліфувати, різати, гравіювати, свердлити й багато іншого. Він працює з будь-яким матеріалом, включно з металом і пластиком.
Маса інструмента не перевищує одного кілограма, тому ним можна працювати однією рукою.
Особливістю цієї моделі гравера є наявність гнучкого вала, за допомогою якого можна працювати у важкодоступних місцях.
Попри свої розміри, гравівер має досить потужний 150 Вт електромотор, який здатний підтримувати до 32000 об/хв. Оберти можуть регулюватися.
Гравер Kraissmann 150 SGW 42 має міцний корпус, він ергономічний. У комплекті передбачається велика кількість насадок (точильних, полірувальних і свердлильних). Це сталеві щітки, відрізні кола, шліфувальні камені, наждачні трубки.
Заміна насадок відбувається швидко та зручно. Для зберігання комплектуючих і самого гравера передбачений пластиковий кейс.
Особливості:
- Мала вага
- 42 насадки
- Регулятор обертів
- Ергономічний дизайн
- Легкий доступ до щіток
- Компактний і міцний корпус
- Швидка та зручна заміна насадки
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 150 Вт
- Число обертів — 10000-32000 об/хв
- Затискна цанга — 3,2 мм
- Кількість насадок — 42 шт.
- Вага — 0,9 кг
Комплектація
- Гравер Kraissmann 150 SGW 42
- Набір насадок 42 шт.
- Гнучкий вал
- Телескопічний штатив
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 013 ₴

