
Гравер Kraissmann 180 SGW 210 (210 насадок + гибкий вал)
1 981 ₴
1 381 ₴
- Готово до відправки
Гравер Kraissmann 180 SGW 210
Гравер Kraissmann 180 SGW 210 використовується для свердління, заточування, полірування, шліфування, відрізання, фрезерування і гравірування різних матеріалів.
Встановлено надійний двигун потужністю 180 ват, який розвиває частоту обертання від 10000 до 32000 оборотів в хвилину. Завдяки своїй конструкції, гравер відмінно справляється з роботою в важкодоступних місцях. Кріплення насадок проводиться за допомогою спеціальної затискної цанги 1-3,2 мм. Інструмент має регулятор оборотів двигуна, що особливо ефективно при виконанні більш точних і акуратних робіт. Конструкція інструменту дозволяє зручно і надійно тримати його при роботі.
Купити гравер Kraissmann 180 SGW 210 за доступною ціною можна в інтернет магазині Хазяїн, тут також можна купити необхідні комплектуючі на гравер.
Технічні характеристики гравер Kraissmann 180 SGW 210
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 180 ват
- Кількість насадок - 210
- Регулювання оборотів - є
- Обороти - 10000-32000 в хвилину
- Діаметр цанги - 1-3,2 мм
- Гнучкий вал - є
- Кейс - є
- Вага - 0,6 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купити гравер недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову і по всій Україні. У нас завжди низька ціна!
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 1 381 ₴

