Електродриль Kraissmann DBH 1100-13
Дриль ударний Kraissmann DBH 1100-13 використовується для свердління отворів в деревині, сталі і кераміки, а також для свердління з ударом в цеглі або бетоні.
Дриль електрична Kraissmann DBH 1100-13 обладнана електронним регулюванням швидкості, регулюванням зусилля, перемиканням напрямку обертання у зворотний бік, з цього може бути використаний, як шуруповерт, що значно розширює можливості інструменту. Електродриль обладнана швидко затискним патроном. Максимальний діаметр свердління 13 мм, потужність 1100 вт, число обертів на холостому ходу від 0 до 2800 в хвилину.
Купити дриль електричну недорого можна в інтернет-магазині Хазяїн.
Технічні характеристики дриль Kraissmann DBH 1100-13
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 1100 ватт
- Максимальні обертів - 2800 у хвилину
- Регулювання оборотів є
- Реверс - є
- Тип патрона швидкозажимний
- Діаметр патрона - 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві 30 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі - 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в бетоні - 13 мм
- Кількість швидкостей - 1
- Ударний режим - є
- Вага - 2,3 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купиьт дриль недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна !
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
- Ціна: 1 381 ₴










