
Лебедка электрическая Kraissmann SH 250/500 (500 кг грузоподьемность, высота подъема до 20 метров)
5 074 ₴
- Немає в наявності
Електрична лебідка Kraissmann SH 250/500 (Тельфер електричний)
Електричний підйомник Kraissmann SH 250/500 використовується для виконання робіт з підйому та опускання вантажів до однієї тонни.
Застосовується на будівництві, в гаражах, складах. Головними робочими вузлами лебідки є: потужний двигун, барабан, сталевий трос, міцний кріплення і дистанційний пульт управління. Тельфер Крайсман кріпиться міцними кріпильними пристроями до балки на стелі або стіні. Система дистанційного керування дозволить комфортно і безпечно використовувати інструмент. Двигун потужністю 1020 ват забезпечить відмінну продуктивність і швидкість роботи.
Доставка здійснюється по всій Україні в найкоротші терміни. Купити лебідку Kraissmann SH 250/500 за доступною ціною ви можете в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики електрична лебідка Kraissmann SH 250/500
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 1020 вт
- Тяговий механізм - канатний
- Вантажопідйомність без блоку - 250 кг
- Вантажопідйомність з блоком - 500 кг
- Швидкість підйому без блоку - 10 метрів в хвилину
- Швидкість підйому з блоком - 5 метрів в хвилину
- Висота підйому без блоку - 20 метрів
- Висота підйому з блоком - 10 метрів
- Кількість канатів або ланцюгів - 1
- Довжина каната або ланцюга - 20 метрів
- Габаритні розміри - 16-43-24 сантиметрів
- Вага - 13 кг
- Гарантія - офіційна по Україні 12 місяців
Купити лебідку електричну можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Основні | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Висота підйому | 20 м |
| Швидкість підйому-опускання вантажу | 0.6 м/сек |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Потужність електродвигуна | 1020 Вт/год |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 074 ₴
