
Пила циркулярная Kraissmann 1400 KS 190 с лазерной указкой
3 102 ₴
2 602 ₴
- Готово до відправки
Дискова пила по дереву Kraissmann 1400 KS 190 з лазерною указкою
Ручна дискова пилка по дереву Kraissmann 1400 KS 190 одна з найпопулярніших серед споживачів в Україні. Така популярність циркулярної пилки пояснюється низькою ціною на інструмент без втрати в якості. Використовується для розпилу різного роду деревини в побутових умовах.
Циркулярна пила Kraissmann 1400 KS 190 укомплектована потужним двигуном 1400 ват який розвиває 5500 оборотів в хвилину. Як ріжучий інструмент використовуються стандартні диски діаметром до 190 мм з посадковим отвором 20 мм. Такі параметри дають можливість виробляти рівний рез глибиною до 65 мм.
Також слід зазначити що дискова пилка Kraissmann 1400 KS 190 комплектується лазерним підсвічуванням, що також в рази збільшує рівний рез і зручність для користувача. При покупці дискової пили в нашому магазині, надається офіційна гарантія від виробника терміном на 12 місяців. Доставимо в найкоротші терміни по Харкову і по всій Україні.
Технічні характеристики дискова пилка по дереву Kraissmann 1400 KS 190
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 1400 ват
- Діаметр диска - 190 мм
- Посадковий діаметр диска - 20 мм
- Обороти - 5500 в хвилину
- Глибина пропила під 45 градусів - 44 мм
- Глибина пропила під 90 градусів - 65 мм
- Вага - 4 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 1 рік
Купити дискову пилу по дереву недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову і по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 602 ₴









