
Пила торцовочная Kraissmann 2300 GS 255 (ременная)
7 500 ₴
5 581 ₴
- В наявності
Торцювальна пила по дереву Kraissmann 2300 GS 255
Пила торцювальна Kraissmann 2300 GS 255 - інструмент, призначений для виконання завдань розпилювання різного роду деревини. Дана модель має багато переваг і користується закономірним попитом, як у професіоналів (будівельників, столярів), так і у любителів.
З основних особливостей відзначимо наступні: потужний мотор синхронного типу, ремінний привід, високі обороти холостого ходу для якісного реза, міцна, але в той же час легка конструкція, точний пропив. Тривалий термін експлуатації і безвідмовної роботи інструменту гарантований застосуванням в конструкції комплектуючих деталей тільки високої якості, а також якісної заводської збірки.
Інші особливості
- надійний мотор синхронного типу
- регульований стіл металевий
- поворот в горизонтальній і вертикальній площинах
- ремінний привід
- надійна конструкція з алюмінієвого сплаву
- можливість підключення пилососа
Технічні характеристики пила торцювальна Kraissmann 2300 GS 255
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність 2300 вт
- Діаметр диска - 255 мм
- Обороти - 5000 в хвилину
- Регулювання глибини різу - є
- Максимальна глибина пропилу - 85 мм
- Максимальна ширина пропилу - 135 мм
- Ширина різу - 3,5 мм
- Вага - 8,3 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Торцювальна пила купити ціна якої низька, можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 135 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
- Ціна: 5 581 ₴
