
Рубанок електричний Kraissmann EH 1300 EH-5/110
3 986 ₴
3 186 ₴
- Готово до відправки
Електричний рубанок KRAISSMANN 1300 EH 5/110 — продуктивний інструмент побутового класу, призначений для якісного оброблення деревини. Рубанок використовується в столярній справі для виконання рівного та точного стругання заготівок із деревини. Модель KRAISSMANN 1300 EH 5/110 має малу вагу, компактні розміри, ергономічний дизайн і зручну ручку, що забезпечує продуктивність під час роботи. Висока потужність мотора — 1300 Вт. Надійність на низці з невисокою ціною робить цей інструмент найпопулярнішим серед споживачів.
Перед відправленням весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
Особливості:
- Висока швидкість обертання
- Лита алюмінієва підошва
- Вибірка чверті 3 мм
- Плавне регулювання глибини стругання
- Можливість стаціонарної роботи
- Фіксація кнопки вмикання
Технічні характеристики:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1300 Вт
- Кількість обертів: 16000 об/хв
- Ширина стругання: 110 мм
- Глибина стругання: 0-5 мм
- Глибина вибираної чверті: 3 мм
Комплектація
- Електрорубанок KRAISSMANN 1300 EH 5/110
- Елементи для стаціонарної встановлення
- Кріплення
- Паралельний упор
- Мішок-пилозбірник
- Керівництво по експлуатації
- Картонна упаковка
Купити електрорубанок недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову і по всій Україні. У нас завжди низька ціна на рубанок електричний.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Вага | 5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина стругання | 5 мм |
| Максимальна ширина стругання | 110 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Комплектація | |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Підставка для стаціонарної установки | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 186 ₴









