
Рубанок электрический Kraissmann 750 EH 82 (модель Makita)
1 540 ₴
- Готово до відправки
Електрорубанок Kraissmann 750 EH 82
Електрорубанок Kraissmann 750 EH 82 використовується для стругання плоских поверхонь деревини і стругання кромки при виготовленні елементів дерев'яних конструкцій.
Встановлено надійний двигун потужністю 750 вт, максимальна швидкість обертів на холостому ходу складає 16000 в хвилину.
Ширина ножа стругання 82 мм, максимальна глибина стругання 2 мм. Для тривалих робіт передбачений фіксатор у включеному положенні. Основна рукоятка інструменту спеціально виконана за формою долоні, що забезпечує надійне захоплення інструмента. Рубанок електричний має подвійну ізоляцію для забезпечення безпеки користувача під час роботи.
Технічні характеристики електрорубанок Kraissmann 750 EH 82
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 750 ватт
- Обороти - 16000 в хвилину
- Максимальна ширина стругання - 82 мм
- Максимальна глибина стругання - 2 мм
- Видалення пилу - одностороннє
- Можливість стаціонарної установки - немає
- Вага - 3 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купити електрорубанок недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна на рубанок електричний.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
- Ціна: 1 540 ₴
