
Бензопила Grand БП-3500 ( однорукая)
3 700 ₴
2 923 ₴
- Готово до відправки
Ланцюгова бензопила Grand БП-3500 однорука
Ця ланцюгова бензопила Grand БП-3500 належить до професійного класу.
Підтвердженням цього є висока якість деталей у конструкції, а саме — ударостійкий пластик, амортизаційна система нового покоління (має додаткову сьому пружину на ручці бензопили), поршнева група (хромовані стінки циліндра та наявність двох кілець на поршні).
Також треба зазначити конструкцію й матеріали, з яких виготовлений повітряний фільтр. На відміну від дешевих бензопил, встановлений фільтр із паперу (за типом автомобільного), який кріпиться за допомогою гайки до карбюратора. Ця система ефективно очищає повітря й не дає потрапити дрібному сміттям і пилу в робочу зону циліндра.
Встановлена прямоточна вихлопна система, що дає змогу швидше набирати оберти. Карбюратор із підкачуванням забезпечить легкий старт за мінусової температури та в момент, коли паливо закінчується.
Технічні характеристики бензопилка Grand БП-3500
- Реальна потужність двигуна — 3500 ват
- Робочий об'єм — 26 кубічних сантиметрів
- Холостійка хода — 3100 обертів за хвилину
- Довжина шини — 30,5 сантиметра
- Гарантійний термін — 1 рік
- Підкачування палива — є
- Система гасіння вібрації — є
- Робота однією рукою — так
Комплектацiя :
- Бензопила
- Ланцюг
- Шина
- Набiр ключiв
- iнструкция з експлуатацii
Купити ланцюгову бензопилу Grand БП-3500 Ви зможете в нашому інтернет-магазині за низькою ціною. Доставка та продаж по Харкові, Киеву та всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 30.5 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 3100 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Вага | 3.81 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 26 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 230 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 2 923 ₴









