
Фрезер Kraissmann 910 OFT 6-8 одна база
2 496 ₴
- Готово до відправки
Фрезер Kraissmann 910 OFT 6-8 одна база
Фрезер Kraissmann 910 OFT 6-8 (1B) використовується для фрезерування на жорсткій опорі в деревині, у пластмасі та легких будівельних матеріалах — пазів, крайок, профілів і поздовжніх отворів, а також фрезерування за допомогою копірної гільзи.
Номінальна споживана потужність інструмента становить 910 ватів, електронне регулювання швидкості дає змогу оптимально підлаштовувати інструмент на необхідні роботи, швидкість обертів на холостому від 10000 до 30000 за хвилину. Розмір цанги фрези 6-8 мм. Високі ергономічні якості в поєднанні з оптимальною вагою та габаритами забезпечують легку та комфортну роботу. У комплекті одна база.
Купити фрезер-тример можна вигідно в онлайн-магазині Хазяїн.
Технічні характеристики фрезер Kraissmann 910 OFT 6-8 (1B)
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 910 ватів
- Тип — вертикальний
- Оберти — 10000-30000 за хвилину
- Діаметр затискної цанги — 6 або 8 мм
- Максимальний хід фрези — 60 мм
- Регулювання обертів — є
- Вага — 3 кг
- Гарантія — 12 місяців
Купити фрезер в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині Хазяїн.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 910 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина фрезерування | 80 мм |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 496 ₴
